24. ledna 2018

Kurzy osobního líčení

Pro velký zájem jsem přichystala populární kurzy osobního líčení. Pro více informací pokračujte :)

Poznámka: Bohužel s nadcházející hlavní svatební sezónou nepořádám skupinové kurzy osobního líčení (cca do září 2018). V současné době mohu nabídnout pouze individuální kurzy osobního líčení a individuální kurzy pro vizážistky.

Kurz osobního líčení se stal v posledních letech velmi populární, jelikož české ženy se snaží sledovat aktuální makeup trendy, chtějí vypadat skvěle, svěže a nepřelíčeně.

Vezměte kámošku a přijďte si užít kurz se mnou! Zaměříme se na denní a večerní líčení, jak se bleskově přelíčit např. na ples nebo párty, jak mít efektivní kosmetickou taštičku, která nestojí velké peníze, ale odvede maximální práci, povíme si něco o trendech, nejčastějších chybách v líčení atd. Čeká Vás ukázka na modelce a poté bude každá klientka zkoušet sama na sobě - se vším samozřejmě pomůžu :)

Cena kurzu: 1.500 Kč/osobu (v ceně zapůjčení líčidel, popř. štětců), pitný režim a každá zúčastněná obdrží malý dáreček ze světa kosmetiky :)

Maximální počet účastnic je 5, rezervace platná po uhrazení zálohy. Možno darovat i poukaz jako dárek k narozeninám nebo jen tak z lásky :) Kurz je také možno sjednat individuálně pro 1 - 2 osoby.

Nezastupuji ani nepoužívám produkty značek Avon, Oriflame nebo Mary Kay a žádnou kosmetiku není možné ode mně odkoupit.

Budu se na všechny těšit!

Vaše Daniela

Upozornění: Bohužel není možné u mě platit kartou. Přijímám pouze hotovost, popř. platbu předem na účet (zejména u kurzů). Děkuji za pochopení.