24. ledna 2018

Svatební sezóna 2018

Svatební sezóna je již v plném proudu, doporučuji si rezervovat termín co nejdříve. Pro více informací pokračujte níže!

Doporučuji rezervaci termínu vždy s dostatečným předstihem.

Cena svatebního balíčku je 3.000 Kč a zahrnuje: makeup + účes v den svatby, 1 zkoušku obojího, trsové jednorázové řasy a doprava po ÚL. Zkouška probíhá zpravidla v mém salonku (Pařížská 2, Ústí nad Labem - naproti prodejně korálků), v den svatby dojedu kamkoliv je třeba :) V ceně balíčku také můžete využít možnost úpravy ženicha (vlasová úprava, přepudrování). Za každou další zkoušku účtuji 1.000 Kč (500 Kč za makeup, 500 Kč za účes). V případě zájmu o předsvatební schůzku je cena 500 Kč/započatou hodinu.

Vyznávám čistý a svěží makeup, který podtrhne krásu nevěsty. Nevěsta by neměla působit přelíčeně, je však potřeba krásu zdůraznit kvůli fotografiím, každá klientka se ovšem líčí zcela odlišně a v různých intenzitách, proto makeup během zkoušky "šijeme" přesně na míru nevěstě dle jejích požadavků se zapracováním mnou doporučených kroků. S mým líčením máte záruku, že makeup bude vypadat skvěle ve skutečnosti i na fotkách. Trvanlivost mé práce je až 36 hodin.

V den svatby je také možnost nalíčit a učesat svatebčanky (maminky, družičky, svědkyně apod.), cena za makeup je 500 Kč a za účes 300 Kč - 500 Kč dle náročnosti. Více informací k průběhu svatební zkoušky i svatebního dne naleznete v hlavním menu v záložce Služby. Je zde uvedeno i mnoho tipů a rad, jak se během svatby vyhnout nepříjemnostem týkajících se vizáže.

Spolupracuji s mnoha fotografy, svatebními koordinátory, svatebními salony i místy, kde se běžně konají svatby. Máte-li dotaz neváhejte mě kontaktovat!

Budu se těšit na všechny své krásné nevěsty.

Vaše Daniela

Upozornění: Bohužel není možné u mě platit kartou. Přijímám pouze hotovost, popř. platbu předem na účet (zejména u kurzů). Děkuji za pochopení.