Kurzy

S postupem času mi začaly chodit od klientek/kolegyň dotazy na kurzy. Ať už se jednalo o kurzy osobního líčení, vlasové nebo makeupové kurzy pro vizážistky. Předně jsem měla obrovskou radost, že dámy mají pocit, že mám co předat a chtějí se učit to, co jsem si studiem a praxí získala a osvědčila. Začala jsem tedy vést několik typů kurzů:

Skupinový kurz osobního líčení
Tyto kurzy se snažím vyhlašovat pravidelně 1x za 1-2 měsíce (dle náročnosti sezóny, dle poptávky). Na kurzu je vždy maximálně 5 účastnic, abych se mohla každé věnovat dle její potřeby. Kurz probíhá v rozsahu 5-6 hodin - zdá se, že je to velmi dlouho, ale opravdu je třeba k získání potřebných vědomostí z oblasti kosmetiky dostatek času. Kurz je vždy rozdělen na teoretickou a praktickou část. V teoretické části probíráme potřeby každé z nás, ať už se jedná o líčení do práce nebo na společenskou událost, péči o pleť, rychlé přelíčení nebo osvěžení makeupu během dne, zaměřujeme se na aktuální trendy, ale také na největší kosmetické prohřešky a přežitky. Na kurzech vždy panuje velmi pohodová a příjemná atmosféra, s oblibou je nazývám holčičím dýchánkem. Klientkám se snažím předat maximum užitečných informací, nezatěžuji je zbytečnostmi, probíráme spolu jednotlivé kosmetické přípravky, klientky si mezi sebou sdílejí své poznatky i osvědčené tipy a triky. Následuje praktická část - ukázka mnou provedeného líčení na modelce a následně líčení klientek - každá sama na sobě. Se vším klientkám pomůžu, jsem vždy k ruce a zkoušíme varianty, které individuálně klientkám vyhovují. Klientky si po absolvování kurzu odnáší na památku certifikát o absolvování kurzu a malý dáreček, ale hlavně osvětu v oblasti kosmetiky. Kurz lze sjednat též "individuálně" - např. pro 2-3 kamarádky, které se nechtějí účastnit skupinového kurzy s cizími ženami, nebo jako součást rozlučky se svobodou, jako dárek k narozeninám, součást dámského večírku apod.
Cena kurzu je 2.000,- Kč/os.

Individuální kurz osobního líčení
Kurz obsahově stejný jako Skupinový kurz osobního líčení. Liší se pouze v tom, že neprobíhá ukázka na modelce. Probereme spolu vždy denní potřebu líčení, zvyklosti, obsah kosmetické taštičky a nacvičíme makeup přesně na míru klientce. Vždy líčím polovinu obličeje já a na druhé polovině klientka opakuje totéž - samozřejmě jsem k dispozici pro případné opravy. Termíny těchto kurzů si domlouváme s klientkou individuálně. I zde si klientka po absolvování kurzu odnáší na památku certifikát o absolvování kurzu a malý dáreček. Na tomto kurzu je přítomna jen 1 klientka.
Cena kurzu je 2.000,- Kč/os. (rozsah cca 3hod)

Kurz společenských a svatebních účesů pro vizážistky
Kurz určený pro kolegyně vizážistky/hairstylistky, které ovládají základní vlasovou úpravu (vlnění, žehlení, krepování, culíky, copy). Především se zaměříme na aktuální trendy a požadavky klientek jako jsou boho účesy, messy uvolněné drdoly, vlny v kombinaci s věnečkem, aplikace květin do vlasů, připevnění clip-in vlasů, drdoly a výčesy dle přání studentek. Povíme si něco o stylingovým přípravcích a pomůckách (cca 45min) a následně každá studentka trénuje mnou zadaný účes na modelce. Účes vždy nejprve předvedu a poté obcházím studentky a pomáhám se stylizací účesu. Kurzy jsou vyhlašovány dle požadavků a dle náročnosti sezóny. Lze domluvit též individuálně.
Cena kurzu je 3.000,- Kč/os. (rozsah cca 5hod)

Kurz večerního líčení pro vizážistky
Kurz určený pro vizážistky, které ovládají základní techniky a chtějí si rozšířit znalosti a dovednosti. Naučíme se zejména přípravu dokonalé pleti, konturování obličeje, stínování oka, aplikace gelové linky, aplikace umělých řas, práci s glittery a pigmenty, proběhne ukázka trendy líčení jako je cut crease, fixaci makeupu apod. Kapacita je omezena na 4 vizážistky. Kurz lze objednat i individuálně.
Cena kurzu je 3.000,- Kč/os. (rozsah cca 5hod)

Kurz svatebního líčení pro vizážistky
Kurz určený pro vizážistky, které ovládají základní techniky a rády by se zaměřily na osobní klientelu během svatební sezóny. Naučíme se vše od A do Z - komunikaci s nevěstou, přípravu svatební zkoušky, svatební makeup s trvanlivostí 36hod, který vypadá dobře jak na fotkách, tak na oko, aplikace umělých řas, svatební trendy apod. Kapacita je omezena na 4 vizážistky. Kurz lze objednat i individuálně.
Cena kurzu je 3.000,- Kč/os. (rozsah cca 5hod)

Komplexní víkendový kurz pro vizážistky
Kurz určený pro úplné začátečnice, které se chtějí věnovat profesi vizážistky - obsahem kurzu je hygiena práce, orientace v produktech a pomůckách, pomoc při sestavování základního vizážistického vybavení, základní techniky líčení.
Bližší informace a cena kurzu na dotaz.

VEŠKERÉ VYHLÁŠENÉ KURZY JE MOŽNÉ SLEDOVAT NA MÝCH FACEBOOKOVÝCH STRÁNKÁCH.
Pokud by Vás zajímal kurz na jiný typ služby, stačí mi napsat :)