Kurzy

S postupem času mi začaly chodit od klientek/kolegyň dotazy na kurzy. Ať už se jednalo o kurzy osobního líčení, vlasové nebo makeupové kurzy pro vizážistky. Předně jsem měla obrovskou radost, že dámy mají pocit, že mám co předat a chtějí se učit to, co jsem si studiem a praxí získala a osvědčila. Začala jsem tedy vést několik typů kurzů:

Individuální kurz osobního líčení
Velmi žádaný kurz, jelikož makeup je v poslední době čím dál více trendy, ženy se chtějí líbit nejen okolí, ale i samy sobě a často si neví rady. Kurz je vždy rozdělen na teoretickou a praktickou část. V teoretické části probíráme potřeby každé z nás, ať už se jedná o líčení do práce nebo na společenskou událost, péči o pleť, rychlé přelíčení nebo osvěžení makeupu během dne. Zaměřujeme se na aktuální trendy, ale také na největší kosmetické prohřešky a přežitky. Klientkám se snažím předat maximum užitečných informací, nezatěžuji je zbytečnostmi a probíráme spolu jednotlivé kosmetické přípravky. Následuje praktická část - ukázka mnou provedeného líčení přímo na klientce, přičemž náročnější úkony jako je stínování oka nebo konturování obličeje zkouší klientka sama na sobě. Klientka si vždy bere s sebou svou kosmetickou taštičku, kterou spolu projdeme a zjistíme, zda v ní něco chybí, jsou správně typy produktů či barev.

Kurz je vhodný jako součást rozlučky se svobodou, dárek k narozeninám apod.
Cena kurzu je 2.000,- Kč/os. (rozsah cca 3hod)

Kurz společenských a svatebních účesů pro vizážistky
Kurz určený pro kolegyně vizážistky/hairstylistky, které ovládají základní vlasovou úpravu (vlnění, žehlení, krepování, culíky, copy). Především se zaměříme na aktuální trendy a požadavky klientek jako jsou boho účesy, messy uvolněné drdoly, vlny v kombinaci s věnečkem, aplikace květin do vlasů, připevnění clip-in vlasů, drdoly a výčesy dle přání studentek. Povíme si něco o stylingovým přípravcích a pomůckách (cca 45min) a následně každá studentka trénuje mnou zadaný účes na modelce. Účes vždy nejprve předvedu a poté obcházím studentky a pomáhám se stylizací účesu. Kurzy jsou vyhlašovány dle požadavků a dle náročnosti sezóny. Lze domluvit individuálně nebo pro skupinu.
Cena kurzu je 3.000,- Kč/os. (rozsah cca 5hod)

Kurz večerního líčení pro vizážistky
Kurz určený pro vizážistky, které ovládají základní techniky a chtějí si rozšířit znalosti a dovednosti. Naučíme se zejména přípravu dokonalé pleti, konturování obličeje, stínování oka, aplikace gelové linky, aplikace umělých řas, práci s glittery a pigmenty, proběhne ukázka trendy líčení jako je cut crease, fixaci makeupu apod.
Lze domluvit individuálně nebo pro skupinu.
Cena kurzu je 3.000,- Kč/os. (rozsah cca 5hod)

Kurz svatebního líčení pro vizážistky
Kurz určený pro vizážistky, které ovládají základní techniky a rády by se zaměřily na osobní klientelu během svatební sezóny. Naučíme se vše od A do Z - komunikaci s nevěstou, přípravu svatební zkoušky, svatební makeup s trvanlivostí 36hod, který vypadá dobře jak na fotkách, tak na oko, aplikace umělých řas, svatební trendy apod.
Lze domluvit individuálně nebo pro skupinu.
Cena kurzu je 3.000,- Kč/os. (rozsah cca 5hod)

Komplexní víkendový kurz pro vizážistky
Kurz určený pro úplné začátečnice, které se chtějí věnovat profesi vizážistky - obsahem kurzu je hygiena práce, orientace v produktech a pomůckách, pomoc při sestavování základního vizážistického vybavení, základní techniky líčení.
Bližší informace a cena kurzu na dotaz.

VEŠKERÉ VYHLÁŠENÉ KURZY JE MOŽNÉ SLEDOVAT NA MÝCH FACEBOOKOVÝCH STRÁNKÁCH.
Pokud by Vás zajímal kurz na jiný typ služby, stačí mi napsat :)