Reference

Promo a komerční činnost:
Radost dětem 2015 - charitativní projekt
Sabina a Dalibor Slepčíkovi - promo 2015
51. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - Unicredit Beauty Lounge (2016)
Attigente Group, spol. s r. o.
FK Ústí nad Labem - vizuál 2016
Radost dětem 2016 - charitativní projekt
Seriál Britannia - UK (2017)
Jakub Ondra - Old Town Square album (2017)
La Sophia 2017 - galavečer Yvetty Blanarovičové
52. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - Unicredit Beauty Lounge (2017)
Těžkej Pokondr - videoklip Kreténi (2017) - video
Pořad Applikace pro TV Prima (2017)

Reference:
Foto Petra Kropáčová
Fotograf Tomáš Nguyen
Make-up Institute Prague - Markéta Davidovich
Parfumerie Marionnaud - pobočka Ústí nad Labem

Reference od klientů:
m4ruun (beremese.cz): "S Danielkou jsem byla maximálně spokojeně, líčení přesně podle představ, hrozně ochotná, milá...nemám co dodat, dokonalá práce"
mchmelova (beremese.cz): "Má úžasnou zásobu kosmetiky, milá, šikovná..po pár zkouškách u jiných můžu říct, že jsem potkala konečně někoho, kdo UMÍ líčit :-) "
Barča Pokorná (Facebook): "Danča je dokonalá osoba, díky dokonalému účesu a líčení jsem vypadala jako princezna a vůbec nelituji, že jsem si vybrala pro náš den právě ji. Líčení i účes vydrželi po celý den i přes extrémní podmínky � . Věřím, že jsem její služby nevyužila naposledy a budu ji doporučovat kde se jen dá. Udělala pro mě maximum, jednoznačně dělá svou práci poctivě a s radostí - proste dokonalá osobnost na pravém místě . Danielko ještě jednou Vám mockrát děkuji !!"
Kristýna Šmejkalová (Facebook): Není nic lepšího, než když Vám protějšek padne do oka jako blázen :) Danča sama ví 😎 Za mě naprostá bomba ❤
Andrea Kokšalová (Facebook - svatební skupina): "Holky opravdu doporučuju, Danča je skvělá, zaplatíte si skvělou vlasovou a kosmetickou designérku, psycholožku a kámošku, byl zážitek s ni trávit ty nejdůležitější chvíle, jsem ráda že jsem měla hned dvě svatby, že jsem si jí mohla pořádně užít!"
Mišule Kopecká (Facebook): "Byla jsem krásná ještě druhý den 😍 Děkuji za precizní výsledek!! :) "
Romísek Krejčí (Facebook): Danielka mě líčila a česala na můj svatební den a výsledek stál opravdu za to :)Byla jsem naprosto spokojená, je to člověk na svém místě a krom toho, je ještě milá, sympatická a ochotná :) Všem doporučuji. Snad bude ještě nějaká příležitost využít tvých služeb :) mooc děkuju
Lůca Richterová (Facebook): "Stejně jako je skvělá Danielka, je skvělá i její práce :-* Mohu jen doporučit .... pokud chcete aby Vás ve svatební den či jiné příležitosti, líčila nebo česala milá, usměvavá a pohodová osoba, zvolte právě Danielku :-) Ještě jednou děkuji a doufám, že brzo na kávě :-)