Reference

Promo a komerční činnost:
Radost dětem 2015 - charitativní projekt
Sabina a Dalibor Slepčíkovi - promo 2015
51. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - Unicredit Beauty Lounge (2016)
Attigente Group, spol. s r. o. (náborová kampaň 2016-2017)
FK Ústí nad Labem - vizuál 2016
Radost dětem 2016 - charitativní projekt
Seriál Britannia - UK (2017)
Jakub Ondra - Old Town Square album (2017)
La Sophia 2017 - galavečer Yvetty Blanarovičové
52. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - Unicredit Beauty Lounge (2017)
Těžkej Pokondr - videoklip k pilotnímu singlu Kreténi (2017) - video
Pořad Applikace pro TV Prima COOL (2017)
ManpowerGroup s.r.o. - pobočka Ústí nad Labem (2018)
53. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - Unicredit Beauty Lounge (2018)
Jakub Ondra - Reasons to love you (videoklip 2018) - video

Reference:
Fotograf Tomáš Nguyen
Fotograf Jan Berounský
Fotografka Petra Trbolová
Make-up Institute Prague - Markéta Davidovich
Parfumerie Marionnaud - pobočka Ústí nad Labem
Karolina Gudasová/Neuvirthová
Jakub Ondra

Reference od klientů:
m4ruun (beremese.cz): "S Danielkou jsem byla maximálně spokojeně, líčení přesně podle představ, hrozně ochotná, milá...nemám co dodat, dokonalá práce"
mchmelova (beremese.cz): "Má úžasnou zásobu kosmetiky, milá, šikovná..po pár zkouškách u jiných můžu říct, že jsem potkala konečně někoho, kdo UMÍ líčit :-) "
Barča Pokorná (Facebook): "Danča je dokonalá osoba, díky dokonalému účesu a líčení jsem vypadala jako princezna a vůbec nelituji, že jsem si vybrala pro náš den právě ji. Líčení i účes vydrželi po celý den i přes extrémní podmínky � . Věřím, že jsem její služby nevyužila naposledy a budu ji doporučovat kde se jen dá. Udělala pro mě maximum, jednoznačně dělá svou práci poctivě a s radostí - proste dokonalá osobnost na pravém místě . Danielko ještě jednou Vám mockrát děkuji !!"
Kristýna Šmejkalová (Facebook): Není nic lepšího, než když Vám protějšek padne do oka jako blázen :) Danča sama ví 😎 Za mě naprostá bomba ❤
Andrea Kokšalová (Facebook - svatební skupina): "Holky opravdu doporučuju, Danča je skvělá, zaplatíte si skvělou vlasovou a kosmetickou designérku, psycholožku a kámošku, byl zážitek s ni trávit ty nejdůležitější chvíle, jsem ráda že jsem měla hned dvě svatby, že jsem si jí mohla pořádně užít!"
Mišule Kopecká (Facebook): "Byla jsem krásná ještě druhý den 😍 Děkuji za precizní výsledek!! :) "
Romísek Krejčí (Facebook): Danielka mě líčila a česala na můj svatební den a výsledek stál opravdu za to :)Byla jsem naprosto spokojená, je to člověk na svém místě a krom toho, je ještě milá, sympatická a ochotná :) Všem doporučuji. Snad bude ještě nějaká příležitost využít tvých služeb :) mooc děkuju
Lůca Richterová (Facebook): "Stejně jako je skvělá Danielka, je skvělá i její práce :-* Mohu jen doporučit .... pokud chcete aby Vás ve svatební den či jiné příležitosti, líčila nebo česala milá, usměvavá a pohodová osoba, zvolte právě Danielku :-) Ještě jednou děkuji a doufám, že brzo na kávě :-)
Andrea Kokšalová (Facebook): "Kurz naprosto super, bezvadná atmosféra, prostě dámská jízda s hromadou líčidel. Dozvěděla jsem se všechno na co jsem chtěla radu a odpověď a ještě i něco navíc. Konečně ve 30ti letech vím, jakej make-up mi sedí a jak vlastně na to.
Nelituju ani koruny a zážitek ve mně bude dlouho :)"
Markéta Pirožka Remiášová (Facebook): "Danča je skvělá holčina a kurz s ní mě moooc bavil. ;-) Už před rokem a půl jsem měla tu čest ji poznat, kdy mě sama líčila a už tehdy mi dala pár rad. ;-) Na kurzu jsem si doplnila své znalosti a teď budu ještě větší blázen do kosmetiky a líčení! B-):-D Atmosféra v salonu byla úžasná, prostředí příjemné a s holkama taky bezva. ;-) Jsem ráda, že jsem se zúčastnila. -*<3 "
Denisa Žemličková (Facebook): Doporučuji!��účes i make-up držel, tak jak měl cely vecer� plus je Danča moc příjemná a hodna�
Eliška Lukačiková (Facebook): Účes vydržel i přes všechno skákání na plese, make-up uplne dokonalý, vsichni chvalili� Přátelsky přístup, a dokonalý výsledek, doporučuji všemi deseti!� Děkuji za uces a make-up�
Věru Píšová (Facebook): "Danča moc hodná, příjemná holčina. Poradí, vysvětlí, vše zodpoví. Na kurzu Osobního líčení panuje příjemná atmosféra. � Určitě doporučuji. �"
Kristýna Slezáková (Facebook): "Na fotkach jsem chtela byt jina nez doma u plotny 😂 Neuveritelna promena. Danca proste umi 😉 Fotecky pod vanocnim stromeckem udelaly radost. Bez naliceni od Tebe by to nemelo takovy smrnc 😊 Dekuji."
Klára Chaloupková (Facebook): "Kurz byl naprosto úžasný, dozvěděla jsem se jak správně pečovat o pleť, jak se nalíčit a odnesla jsem si vlastně takový plán ušitý přesně na můj typ pleti. Danča je moc ochotná, trpělivá a díky ní jsem se v líčení naučila spoustu skvělých věcí a vychytávek o kterých jsem ani neměla páru. Kurz se mi tedy moc líbil, atmosféra byla skvělá, uvolněná a nabitá pohodou :) Navíc není nad to si nechat poradit od někoho na kom je vidět že ho to opravdu baví a rozumí svému oboru :) Danču tedy doporučuji všema deseti :)"
Gabriela Kodetová (Facebook): "Danielka mě líčila a česala na náš svatební den. Byla jsem maximálně spokojená, odvedla skvělou práci. DĚKUJI �"