Svatba

Svatba je v životě ženy bezpochyby jednou z největších životních událostí. Každá nevěsta si přeje být okouzlující a krásná jako princezna. Níže se dozvíte užitečné rady a tipy, aby svatba a svatební přípravy probíhaly bez problémů.

Cena a organizační informace:
Cena svatebního balíčku je 3.500 Kč a zahrnuje: makeup + účes v den svatby, 1 zkoušku obojího, trsové jednorázové řasy a doprava po ÚL. Zkouška probíhá zpravidla v mém salonu (Pařížská 2, Ústí nad Labem - naproti prodejně korálků), v den svatby dojedu kamkoliv je třeba :) V ceně balíčku také můžete využít možnost úpravy ženicha (vlasová úprava, přepudrování). Za každou další zkoušku účtuji 1.000 Kč(500 Kč za makeup, 500 Kč za účes). V případě zájmu o předsvatební schůzku je cena 500 Kč za každou započatou hodinu.

Vyznávám čistý a svěží makeup, který podtrhne krásu nevěsty. Nevěsta by neměla působit přelíčeně, je však potřeba krásu zdůraznit kvůli fotografiím, každá klientka se ovšem líčí zcela odlišně a v různých intenzitách, proto makeup během zkoušky "šijeme" přesně na míru nevěstě dle jejích požadavků se zapracováním mnou doporučených kroků. S mým líčením máte záruku, že makeup bude vypadat skvěle ve skutečnosti i na fotkách. Trvanlivost mé práce je až 36 hodin.

V den svatby je také možnost nalíčit a učesat svatebčanky (maminky, družičky, svědkyně apod.), cena za makeup je 600 Kč a za účes 400 Kč - 600 Kč dle náročnosti.

Spolupracuji s mnoha fotografy, svatebními koordinátory, svatebními salony i místy, kde se běžně konají svatby. Máte-li dotaz neváhejte mě kontaktovat!

Předsvatební focení

Líčení a účes/vlasová úprava pro předsvatební focení nemusí být nutně stejné jako líčení pro svatební dne. Záleží na stylu focení, lokaci i stylingu budoucí nevěsty. Cena za kompletní vizáž je 1.000 Kč (pouze nalíčení a vlasová úprava v mém salonu). V případě zájmu o asistenci při focení účtuji 500 Kč/hod + cestovné. Balíček je cenově i obsahově vždy individuálně nastaven.


Níže si projdeme krok za krokem, jak probíhá samotná zkouška, čemu se vyvarovat a na co se zaměřit.

Svatební zkouška - výběr makeupu a účesu

Svatební zkoušku provádím zhruba 1 měsíc před termínem svatby, během ní najdeme ideální líčení a účes, který Vám bude vyhovovat a podtrhne Vaši krásu. Výběr líčení a účesu závisí jak na stylu nevěsty - jak je zvyklá se líčit, česat nebo nosit šperky, tak na celkovém konceptu svatby (na romantickou svatbu v přírodě nemůžeme udělat glamour nevěstu apod.). - z tohoto důvodu je vhodné mít s sebou obrázky/fotky šatů, svatební kytice, představu o líčení a účesu.

Na svatební zkoušku si vymezte minimálně 2 hodiny, zkouška probíhá v mém salonku (Pařížská 1323/2, Ústí nad Labem), nejvhodnější je zkoušku provádět dopoledne. Ověříme tím trvanlivost makeupu i to, jak vypadá na denním světle a jak byl během nošení příjemný. Na svatební zkoušku, prosím, přijďte v bílém vršku (tričko, košile) - vynikne nám tak lépe makeup i účes a představíme si to jako komplet se svatebními šaty. Můžete vzít vlastní vlasové doplňky, závoj, květiny do vlasů - vše dle Vašich představ. V salonu mám k dispozici k zapůjčení různé vlasové ozdoby, závoj nebo příčesky a podložky do vlasů.

Svou finální práci si vždy fotím do mobilu, abych si vše zapamatovala a ve svatební den věděla co a jak jsme vymyslely. Fotografie nepublikuji. V den svatební zkoušky domluvíme čas a místo mého příjezdu ve svatební den, zároveň potřebuji vědět informaci, zda budu ve svatební den chystat další svatebčany.

Měsíc před svatbou (zhruba v termín zkoušky)
Doporučuji návštěvu kosmetičky - možno využít v salonu Marilyn, ráda Vás objednám ke kolegyni. Neměla byste zkoušet žádné nové kosmetické přípravky, mohlo by dojít k podráždění nebo alergii. Dermatologické zákroky raději nechte po svatbě.

Týden před svatbou
Ideální čas na návštěvu kadeřnice, manikérky, pedikérky, řasařky a všech zkrášlovacích pomocnic :) Doporučuji si připravit na svatební den malou kosmetickou taštičku, kterou budete mít někde po ruce, měla by obsahovat antiperspirant, papírové kapesníčky, pudr, lesk na rty nebo rtěnku, abyste si mohla na večer makeup lehce osvěžit. Máte-li pocit, že jste se začala nadměrně potit, doporučuji aplikaci tekutého antiperspirantu Eucerin 72hod (k zakoupení v lékárně).

Večer před svatbou
Umyjte si vlasy, jak jste zvyklá, nepoužívejte žádné stylingové přípravky. Naneste osvědčený noční krém. Neodstraňujte násilím žádné pupínky a jiné nedokonalosti pleti.

Svatební ráno
Dejte si něco malého ke snídani a snažte se být v klidu :) Na obličej nic neaplikujte, jen ho umyjte dle zvyklostí.

Svatební líčení ve svatební den
Líčení probíhá v místě, na kterém se dohodneme (v pohodlí domova, v salonu, v místě konání svatby). Po nalíčení také pomáhám do šatů, chystám nevěstu k odchodu. Na obřad se již nezdržuji.

Po svatbě
Makeup odličte micelární vodou nebo ve sprše pomocí odličovacího gelu. Nedoporučuji spát s makeupem, nečistoty můžou způsobit zanesení pleti. Řasy odstraníte jemným zatáhnutím.

Budu se těšit na všechny své krásné nevěsty.
Vaše Daniela

Upozornění: Bohužel není možné u mě platit kartou. Přijímám pouze hotovost, popř. platbu předem na účet (zejména u kurzů). Děkuji za pochopení.