16. července 2020

Informace na úvod

Předem děkuji za návštěvu mých stránek a současně i projevenou důvěru k mé práci...vizáž od profesionála si žena vždy volí jen pro nějakou významnou událost a proto jsem velmi vděčná, že právě čtete tyto řádky.

Když jsem s touto profesí začínala, nikdy bych si nepomyslela, že mě zavede takhle daleko...daleko na kilometry od rodiny, daleko zkušenostmi a zážitky, kterých jsem za krátkou dobu nasbírala opravdu velmi mnoho. Dávno jsem přemýšlela a snila o představě života v Praze. Proč Praha? Vždyť je to město filmařů, město dobrodružství a jako malá země si prostřednictvím pražských ulic můžeme dopřát trošku světa :) Jenže osud tomu chtěl, že vždycky bylo nějaké to ALE nebo nějaký důvod, proč se neodstěhovat. Někdy ten důvod měl jméno a příjmení, jindy to byl jenom strach z kroku do neznámého prostředí, cizího města. Každopádně jsem se během krize COVID-19 dostala do stavu, kdy jsem si řekla: TAK A TEĎ!

Proto jsem se, milé klientky, rozhodla odstěhovat do Prahy a věnovat se spíš kariéře filmové maskérky než vizážistce se zaměřením na osobní klientelu.

Co to znamená pro Vás? :)
Asi hlavně to, že nebudu přijímat již žádné nevěsty, svatební hosty ani maturantky. Svatební a plesová sezóna pro mě byla každoročně velmi vyčerpávající a rozhodla jsem se v životě posunout dál.

Stále to tedy znamená, že se na mě můžete obrátit, pokud nastane chvíle, kdy budete moje služby potřebovat nebo jenom jednoduše chtít :)

Ale neberte si, prosím, osobně, pokud zrovna Váš termín bude již obsazený. Snažím se za sebe hledat adekvátní náhrady a svěřovat Vás do těch nejlepších rukou.

Těším se na všechny při různých příležitostech :)

Daniela